امروز :
 
مرکز دراسات المصطفی (ص) العالمی
Al-Mustafa International Research Institute
 
 
فارسی | العربیه | English
 


نشست بررسی و تحلیل وضعیت مسلمانان میانمار برگزار می شود
سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - ٠٩:١٦

 


نشست علمی- تخصصی « بررسی و تحلیل وضعیت مسلمانان میانمار » با حضور کارشناسان این رشته از سوی پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص)، پژوهشکده مطالعات منطقه ای در قم برگزاری می شود.


دبیر علمی این نشست گفت: نشست علمی« بررسی و تحلیل وضعیت مسلمانان میانمار » با حضور کارشناسان این رشته، چهارشنبه، 22 تیر ماه 1396، از ساعت 10 تا 12 صبح در پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص) برگزاری می گردد.


دکتر مرتضی اشرافی افزود: در این نشست علمی- تخصصی، دکتر محسن پاک آیین دیپلمات ارشد وزارت امور خارجه و سفیر سابق ایران در کشورهای تایلند، زامبیا ، ازبکستان و جمهوری آذربایجان، به ارائه مباحث خود پیرامون « بررسی وضعیت مسلمانان در میانمار »، « جریان شناسی بحران کنونی ایجاد شده برای مسلمانان میانمار » و « راهکارهای لازم برای نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران در حل بحران مذکور» خواهد پرداخت.


وی بیان داشت: نشست حاضر درصدد است تا با رویکردی راهبردی، وضعیت مسلمانان میانمار را بررسی نموده و درادامه، پژوهشگران و علاقمندان حاضر در نشست علمی - تخصصی« بررسی و تحلیل وضعیت مسلمانان میانمار »، با بیان سوالات خود از کارشن دعوت شده، به یک جمع بندی مفید و مختصری در این خصوص برسیم.

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 
کلیه حقوق این سایت برای پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص) محفوظ است. - Copyright © 2009-2012 - All rights reserved
مرورگر پیشنهادی : Mozilla Firefox بازدید امروز : ، بازدیدکل :